The-Bad-Boy
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome to The_Bad_Boy Server
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» RE de al H.B.O
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Mar Mar 31, 2009 7:12 pm Scris de woody

» re de la H.B.O
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Mier Mar 18, 2009 10:10 pm Scris de woody

» Cerere solt !!!!!
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 3:28 pm Scris de SnK

» jokuri online
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:29 am Scris de ^CrYk*^

» Numaram pana la 100.000 !!
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:28 am Scris de ^CrYk*^

» Cerere de intrare in clan !!!!
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:17 am Scris de ^CrYk*^

» Harti noi pentru server
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:16 am Scris de ^CrYk*^

» 10.000 De Fraguri In Top Va Aduce In Dar Un Moderator
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Lun Feb 16, 2009 11:53 pm Scris de RoTTwE1LeR

» BancuRi !!!!!!
...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Lun Feb 16, 2009 3:44 pm Scris de SnK

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Forum

 

 ...:::Regulament Harti:::...

In jos 
AutorMesaj
wiNNerS # Meseriashu cL^
Admin
wiNNerS # Meseriashu cL^


Mesaje : 125
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 35
Localizare : Romania , Timisoara , Peciu - Nou

...:::Regulament Harti:::... Empty
MesajSubiect: ...:::Regulament Harti:::...   ...:::Regulament Harti:::... Icon_minitime1Lun Oct 13, 2008 11:05 am

Harti DEFUSE

...Tero TREBUIE sa puna bomba. NU se accepta sa campeze in baza, sa stea cu bomba in baza dupa inceperea rundei.

...Daca bomba este pierduta, se CAUTA bomba, NU se campeaza !!

...Daca un terrorist este prins in zona "NU CAMPA" dupa 30 de sec. de la inceperea rundei are SLAY INSTANT ! La aceasi abatere se da kick (Fara discutii).

...Dupa plantarea Bombei puteti sa campati unde vreti.

Harti HOSTAGES

...CT TREBUIE sa salveze ostatecii !!!.

...NU se accepta camp in baza , sa astepte sa vina Tero. Ostatecii nu vin singuri la Rescue Zone !

...Nu se accepta CAMP in zonele marcate cu "NU CAMPA". Se da SLAY instant si Kick la urmatoare abatere (fara discutii).

Harti AWP

...NU este voie folosirea altor arme inafara de AWP/scout, cutit si pistol. Abaterea este sanctionata cu SLAY instant. La abatere se da Kick.

...Se POT folosi grenazile

Harti FY/AIM

...NU este acceptat camp-ul. Acestea sunt harti rapide. Cine campeaza mai mult de 15 sec are SLAY instant si Kick la urmatoarea abatere.

...Se poate folosi orice arma.
Sus In jos
https://the-bad-boy.forumgratuit.ro
 
...:::Regulament Harti:::...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Harti noi pentru server
» ...:::Regulament admin:::...
» ...:::Regulament Server:::...
» ...::: Regulament Forum:::...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The-Bad-Boy :: ...::: RegulamenT :::... :: ...::: Regulamente Server & Forum :::...-
Mergi direct la: