The-Bad-Boy
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Welcome to The_Bad_Boy Server
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» RE de al H.B.O
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Mar Mar 31, 2009 7:12 pm Scris de woody

» re de la H.B.O
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Mier Mar 18, 2009 10:10 pm Scris de woody

» Cerere solt !!!!!
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 3:28 pm Scris de SnK

» jokuri online
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:29 am Scris de ^CrYk*^

» Numaram pana la 100.000 !!
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:28 am Scris de ^CrYk*^

» Cerere de intrare in clan !!!!
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:17 am Scris de ^CrYk*^

» Harti noi pentru server
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Joi Feb 19, 2009 12:16 am Scris de ^CrYk*^

» 10.000 De Fraguri In Top Va Aduce In Dar Un Moderator
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Lun Feb 16, 2009 11:53 pm Scris de RoTTwE1LeR

» BancuRi !!!!!!
...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Lun Feb 16, 2009 3:44 pm Scris de SnK

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Forum

 

 ...:::Regulament Server:::...

In jos 
AutorMesaj
wiNNerS # Meseriashu cL^
Admin
wiNNerS # Meseriashu cL^


Mesaje : 125
Data de înscriere : 20/08/2008
Varsta : 35
Localizare : Romania , Timisoara , Peciu - Nou

...:::Regulament Server:::... Empty
MesajSubiect: ...:::Regulament Server:::...   ...:::Regulament Server:::... Icon_minitime1Lun Oct 13, 2008 11:04 am

1. Nu folositi nume care sa contina diverse cuvinte obscene sau aluzii in acest sens.

2. Orice cheat folosit pe server este sanctionat instant cu un ban permanent. Nu stam la discutii.

3. Aveti voie cu buy scripturi, dar nu si cu cele care anunta ce arme cumparati sau burst fire, 180 turn, multi ... etc...

4. Va rugam sa nu campati decat daca este absolut necesar si sa respectati regulile hartii. Daca tineti jocul in loc si toti stau dupa voi sa nu va mirati daca ati murit subit.

5. Respectati ceilalti jucatori si adminii. In caz ca un admin abuzeaza de puteri postati o reclamatie si cu siguranta ca va fi analizata.

6. Nu cereti disperati o harta sau favoruri daca admin-ul care este online nu va raspunde sau nu doreste acest lucru.

7. Silent plant este interzis.

8. Nu abuzati de zonele cu bug-uri ale hartilor.

9. FREE GAME. Exista totusi si reguli care se impun anumitor harti.
Sus In jos
https://the-bad-boy.forumgratuit.ro
 
...:::Regulament Server:::...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ...:::Regulament admin:::...
» ...:::Regulament Harti:::...
» ...::: Regulament Forum:::...
» Cum faci server de IRC
» Harti noi pentru server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The-Bad-Boy :: ...::: RegulamenT :::... :: ...::: Regulamente Server & Forum :::...-
Mergi direct la: